Visiems SANIPRO produktams suteikiama 2 metų garantija.

GARANTINĖS SĄLYGOS:

 

Gamintojas suteikia gaminiui garantiją pagal toliau pateiktas nuostatas ir įstatymo numatytas sąlygas. Garantija galioja tik tinkamai užpildžius garantinį lapą. Garantija, kuri suteikiama vadovaujantis galiojančiu Verslo kodeksu, suteikia klientui teisę nemokamai pašalinti įsigyto gaminio gedimus. Teisė pataisyti detales, kurioms garantiniu laikotarpiu taikoma garantija, nebegalioja pasibaigus garantijos laikotarpiui. Garantinis laikotarpis pratęsiamas tiek, kiek gaminys yra remontuojamas, jei pretenzijos buvo pripažintos teisingomis. Klientas privalo pasinaudoti garantija tik prekės pardavimo vietoje, nurodytoje garantiniame lape.

Prašom teisingai užpildyti garantinį lapą!

 

GARANTINIS LAIKOTARPIS:

Garantinis laikotarpis skaičiuojamos nuo dienos, kai pirkėjas įsigyja daiktą, tai yra, nuo garantiniame lape nurodomos pirkimo datos arba kai įgaliotas asmuo įmontuoja gaminį (per tris savaites nuo pirkimo, jei montavimas buvo užsakytas).

 

PASTABA:

Sandarinimo komponentų garantinė trukmė gali būti trumpesnė nei minimali garantija produkto garantiniame lape. Lempų, esančių vandens masažo kabinose ir voniose, garantinė trukmė gali būti trumpesnė nei minimali garantija produkto garantiniame lape.

 

GARANTIJOS APRIBOJIMAS (NEGALIOJIMAS):

Garantija netaikoma:

• Mechaniškai pažeistiems gaminiams, kai pažeidimas atsiranda neteisingai naudojantis gaminiu.

• Gaminiams, kurie naudojami ne pagal vartotojo instrukciją (ši instrukcija yra garantinio lapo dalis).

• Jei nebuvo laikomasi statybinio parengiamumo nurodymų ir montavimo instrukcijos.

• Jei gedimų atsirado netinkamai remontuojant, neteisingai jungiant, dėl nenugalimos jėgos arba jei gaminys buvo naudojamas neleistinomis ar ekstremaliomis sąlygomis (pvz., saunos patalpose).

• Vonioms ir dušo padėklams, kurie buvo sugadinti netinkamai sumontavus ar blogai sutvirtinus.

• Gamintojas pasilieka teisę nesutikti su garantija esant akivaizdžiam masažo sistemos sutrenkimui ir modifi kacijai. Gamintojas nepripažįsta jokio reikalavimo kompensuoti pažeidimą, jei jį sukėlė pats pirkėjas, transportuotojas ar bet koks trečias asmuo.

• Vandens slėgis vandens masažo (garo) kabinose ir masažo panelėse negali viršyti nominalaus 4 barų slėgio. Vandens masažo sistemos su elektros instaliacija yra „I“ klasės įrangos dalis, besilaikančios šių standartų: IEC 60335-2-60, IEC 60335-2-105, EN 12764.

 • Garantija negali būti taikoma, jei prieš pirmą operaciją elektros paskirstymo ir vandens masažo įleidimo krypties peržiūrėjimo pranešimas buvo įvykdytas pagal IEC 346-6-61/A2.

REKOMENDACIJA:

Garantinį lapą ir gaminio pirkimo dokumentą (taip pat dokumentą apie profesionalų montavimą) rūpestingai saugokite viso garantinio laikotarpio metu.

Iškilus pretenzijoms, Jūsų reikalaus šių dokumentų originalų.

 

EKSPLOATACIJOS INSTRUKCIJA

 

 

DUŠO SIENELIŲ IR DUŠO KABINŲ:

• Tam, kad išlaikyti deramą produkto funkciją, reikia jį reguliariai ir tinkamai prižiūrėti. Dušo sienelių ir kabinų priežiūra yra labai paprasta:

• Dušo sieneles ir dušo kabinas galima prižiūrėti naudojant ROLTECHNIK valymo ir priežiūros priemones, kurios neturi abrazyvinių dalelių (pvz. smėlis, sutrupintas marmuras ir pan.). Tokios medžiagos sugadina ne tik stiklus, bet ir lakuotas metalines dalis.

• Draudžiama gaminio paviršius liesti koncentruotomis rūgštimis, šarmais, aktyviomis medžiagomis (tirpikliais, alkoholiu, acetonu ir t.t.), aromatinių esencijų koncentratais vonioms ir dažikliais.

• Profilių dalis, kuriomis slenka durelės, reikia reguliariai tepti vandeniui atspariomis tepimo priemonėmis (vandeniui atspariu vazelinu arba standartiškai naudojamu glicerinu arba silikoniniu kremu). Tepimą būtina atlikti atsižvelgiant į naudojimo intensyvumą, bet ne rečiau kaip 1-2 kartus per mėnesį.

STIKLO SU HIDROFOBINE PAVIRŠIAUS APSAUGA PRIEŽIŪRA:

• „NANOGLASS“ sumažina vandens lašų ir riebalų liekanas. Pasinaudojus dušu, pakanka nuvalyti stiklą švaraus vandens srove. Po ilgesnio laikotarpio susikaupusius mineralus ir kitus nešvarumus nuo saugomo stiklo galima pašalinti įprastomis valymo priemonėmis.

• Jokiu būdu negalima naudoti šiurkščių valymo priemonių, plieninių vielelių ir koncentruotų medžiagų, kurių sudėtyje yra rūgščių ar kitų aktyvių cheminių elementų.

 

VONIŲ BEI DUŠO PADĖKLŲ PRIEŽIŪRA:

• Padėklas pagamintas iš medžiagos, kurios paviršius lygus ir blizgus, todėl nešvarumai nusėda labai retai. Po naudojimosi rekomenduojama išvalyti drėgna kempine ar skudurėliu, naudoti standartines plovimo priemones. Negalima naudoti abrazyvinių plovimo priemonių.

• Draudžiama gaminio paviršius liesti koncentruotomis rūgštimis, šarmais, aktyviomis medžiagomis (tirpikliais, alkoholiu, acetonu ir t.t.), aromatinių esencijų koncentratais vonioms ir dažikliais.

• Padėklai ir vonios negali būti tvirtinami užklijuojant ant jų plyteles ar kitaip apmūrijant. Padėklas ar vonia turi nusiimti (keliant į viršų) be

statybinės jėgos įsikišimo!

• Padėklo sifonas, toje vietoje, kur tvirtinamas su padėklu, montuojant turi būti suteptas silikonu. Padėklas tvirtinamas ant lygaus paviršiaus, sutepant silikonu visas padėklo briaunas nepaliekant tarpų.

• Padėklo briaunos negali būti pjaustomos, nes tokiu būdu jis tampa mažiau atsparus spaudimo jėgai;

• Idealiai hermetizacijai rekomenduojame naudoti Roltechnik montavimo komplektą;

• Atsitikus taip, kad akrilo paviršius pažeidžiamas, atsikišusias vietas pašlifuokite vandeniui atspariu šlifavimo popieriumi (grūdėtumas - 1000 ir daugiau). Atsiradusį matinį atspalvį nušlifuokite poliravimo medžiaga (naudoja metalų ir automobilių kėbulų valymams).

• Negalima naudoti cheminių medžiagų, kurie nekenkia emaliuotai voniai ar keramikiniam praustuvui, bet kenkia akrilui bei lakui.